צוות המרכז

מנהל מרכז המדעים

 

עידו פרומר, איש חיל האוויר בעברו, מורה למתמטיקה ובעל תואר שני בהוראת המתמטיקה. מנהל את מרכז מדעים מאז שנת 2014 . גר בירוחם, נשוי ואב לארבעה.

מרכז המדעים בחזונו של עידו:

מרכז מדעים מנסה לחשוף את בני הנוער למדע וטכנולוגיה וללמד תחומים אלו בשיטות מתקדמות. אנו מאמנים שלימודי המדע והטכנולוגיה הם אמצעי ממדרגה ראשונה להקנות לתלמיד כלים לחיים, תחושת מסוגלות וידע המאפשר ניעות חברתית. אנו מציבים רף גבוה לתלמידים ומחנכים שרק בעבודה קשה הם יוכלו להשיג את מטרותיהם.

היטיב לתאר זאת בן גוריון: "הסגולה החלוצית... היא פרי האמונה של האדם ביכולתו ובאחריותו האישית. לא הסתכמות על נסיבות אובייקטיביות, על גורל, על מקרה, ולא תביעה מהכלל, מהמדינה, מהזולת - אלא הטלת מלוא האחריות על אצמו, מתוך אמונה שרצונו של האדם, העזתו, כוחו, כושר עבודתו, יוזמתו, מאבקו - הם בלבד הקובעים" (חזון ויעוד, 1950)

עידו פרומר

סגן מנהל מרכז המדעים

 

לאחר יותר מ-18 שנה של עבודה בחברות הי טק מובילות בשוק, החליט אסף שהוא מעוניין להתמקד בחינוך. אסף, בעל תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים, העתיק את מגוריו לירוחם ומשמש כסגן מנהל מרכז המדעים וכמורה למתמטיקה. לתפישתו:

"חינוך מדעי וטכנולוגי הינו בראש ובראשונה כלי אפקטיבי לניעות חברתית. האתגר המרכזי של המרכז על פי דעתי הוא להגיע לכל ילדי ירוחם על גווניה השונים ולחשוף אותם למגוון רחב של נושאים כדי שכל אחד יוכל למצוא את החזקות שלו, לטפח אותם ולפתח תחושת מסוגלות. "

עידו פרומר
אסף שלו
הכל אנשים

כתובת המרכז

 

רחוב הרמב"ם 22, ירוחם

08-658-3053

עקבו אחרינו בפייסבוק

madaimyerucham@gmail.com

  • Facebook Social Icon

צרו קשר